خرید ممبر کانال تلگرام

خرید ممبر

کانال تلگرام


عضو واقعی کانال، جمع آوری اعضا از طریق تبلیغات پی در پی در اپلیکیشن های اندرویدی، کاملا تضمینی

افزایش طبیعی اعضای کانال تلگرام با تبلیغات یکی از بهترین روش های افزایش مخاطب برای کانال تلگرامی شما میباشد که میتوان از آن برای فروش بیشتر محصولات، برندسازی، تبادل با کانال های با عضو بالا ، کسب درآمد و … استفاده کرد.
در ممبروان، افزایش ممبر کانال از طریق ارسال تبلیغات در اپلیکیشن های اندروید در برنامه بازار صورت میگیرد که علاوه بر افزایش ممبر کانال، باعث دیده شدن شما در میان هزاران کاربر فعال میباشد.

ممبر واقعی و مرتبط با کانال شما به ارزانی بدست نمی آیند! تبلیغاتی مانند خرید ممبر تلگرام ارزان یا خرید ممبر واقعی ارزان ، باور نکنید.

هم اکنون ممبروان مفتخر است با جامعه آماری بیش از ۱۵ میلیون کاربر، این سرویس را ارائه دهد.

عضو واقعی کانال، جمع آوری اعضا از طریق تبلیغات پی در پی در اپلیکیشن های اندرویدی، کاملا تضمینی

افزایش طبیعی اعضای کانال تلگرام با تبلیغات یکی از بهترین روش های افزایش مخاطب برای کانال تلگرامی شما میباشد که میتوان از آن برای فروش بیشتر محصولات، برندسازی، تبادل با کانال های با عضو بالا ، کسب درآمد و … استفاده کرد.
در ممبروان، افزایش ممبر کانال از طریق ارسال تبلیغات در اپلیکیشن های اندروید در برنامه بازار صورت میگیرد که علاوه بر افزایش ممبر کانال، باعث دیده شدن شما در میان هزاران کاربر فعال میباشد.

ممبر واقعی و مرتبط با کانال شما به ارزانی بدست نمی آیند! تبلیغاتی مانند خرید ممبر تلگرام ارزان یا خرید ممبر واقعی ارزان ، باور نکنید.

هم اکنون ممبروان مفتخر است با جامعه آماری بیش از ۱۵ میلیون کاربر، این سرویس را ارائه دهد.
همین الان امتحان کنید
یا تعرفه ها رو مشاهده کنید
افزایش عضو واقعی چه هزینه ای دارد؟

تعرفه افزایش عضو (ممبر) واقعی کانال تلگرام


۳ روش افزایش عضو واقعی وجود دارد که با قیمت های زیر قابل دریافت هستند. توضیحات کامل تر هر کدام در پایین این صفحه موجود میباشد. در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۴۳۸۴۴۲۶۴ – ۰۲۱۸۸۹۸۶۵۳۰

افزایش عضو HiRocket (های راکـِت)


شروع از ۲۲۹,۰۰۰


روش: نوتیفیکیشن دیالوگی + پاپ آپ
هر هزار عضو ۲۲۹ هزار تومان
کاملا واقعی، فعال و علاقمند به موضوع کانال شما
افزایش اختیاری و ورود پس از مشاهده تبلیغ کانال
فایل مشاوره رایگان به عنوان هدیه
تحویل ۱۲ الی ۷۲ ساعت
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی همیشگی


تعرفه و ثبت سفارش

افزایش عضو HiPlus (هـای پِـلاس)


شروع از ۹۹,۶۰۰


روش : پاپ آپ ۱۰۰٪ خالص
هر هزار عضو ۹۹,۶۰۰ تومان
کاملا واقعی، فعال و علاقمند به موضوع کانال شما
افزایش اختیاری و ورود پس از مشاهده عنوان کانال
به صورت اختیاری و به انتخاب کاربر
تحویل ۶ الی ۳۶ ساعت
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی همیشگی


تعرفه و ثبت سفارش

افزایش عضو HIWHAT (هـای وات)


شروع از ۲۵,۰۰۰


روش: اَد اجباری
هر هزار عضو ۴۹ هزار تومان
کاملا واقعی و فعال در تلگرام
افزایش اجباری و ورود بدون اطلاع کاربر
افراد واقعی بدون اطلاع از موضوع کانال
تحویل ۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی همیشگی


تعرفه و ثبت سفارش

از چه روش هایی استفاده میکنیم

توضیح کامل روش های افزایش عضو


افزایش عضو واقعی با پکیج “های‌راکت”

در این روش ، عکس و متن تبلیغاتی شما مانند یک نراکت الکترونیکی یا بنر به کاربران ارسال می شود. افرادی که تبلیغات را دریافت می کنند از وجود کانال شما با خبر می شوند و درصورتی که کانال شما برایشان جذاب باشد یا نیازی به آن داشته باشند، انتخاب میکنند که به عضویت کانال شما در آیند.
به همراه این سرویس افزایش عضو واقعی‌ ، یک فایل مشاوره ۲۲ دقیقه ای به ارزش ۴۸ هزارتومان، به رایگان به شما تقدیم می شود.

افزایش عضو واقعی با پکیج “های‌پلاس”

در این روش ، افراد عکس و متن تبلیغاتی از شما نخواهند دید و تنها چیزی که میبینند اسم کانال شما خواهد بود و درصورتی که کانال شما برایشان جذاب باشد یا نیازی به آن داشته باشند، انتخاب میکنند که به عضویت کانال شما در آیند. بنابراین درصورتی که نام کانال شما کلیت کانال شما را بیان میکند، این سرویس میتواند به شما کمک کند. این پکیج مانند پکیج “های راکت” شامل فایل مشاوره نخواهد شد و صرفا سرویس افزایش عضو میباشد.

افزایش عضو از طریق پکیج “های‌وات”

در این روش افرادی که به کانال اضافه می شوند، از این موضوع خبری ندارند و پس از اینکه اولین پست را در کانال خود منتشر کردید، متوجه شده و در صورتی که نیازی به کانال شما نداشته باشند از آن خارج میشوند و در غیر اینصورت در آن میمانند. این سرویس برای کانال های فروشگاهی و کانال های با موضوع تخصصی پیشنهاد نمیشود.

روند کلی ثبت سفارش و افزایش اعضای کانال

سوالی دارید؟ همین الان با کارشناسان فروش ممبروان تماس بگیرید!

۰۲۱-۴۳۸۴۴۲۶۴

۰۲۱-۸۸۹۸۰۲۱۵

۰۲۱-۸۸۹۸۰۲۱۶

درخواست ملاقلات حضوری
پاسخگویی تلفنی

از شنبه تا ۵ شنبه ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تلفن های شما هستند

پشتیبانی آنلاین

پاسخگویی آنلاین ۲۴ ساعته از طریق چت آنلاین وبسایت ممبروان امکان پذیر میباشد

رکورد شکنی ممبروان

رکورد انجام تبلیغات برای بیشتر ۳ هزار کانال مختلف طی مدت فقط ۱۰ ماه را داشته ایم.

ثبت ساماندهی اینترنی

ممبروان ثبت شده در ستاد ساماندهی اینترنتی ایران و دارای درگاه پرداخت اختصاصی از بانک سامان میباشد.

تخفیف های فوق العاده و مطالب جذاب در کانال تلگرام ما

FAQ

سوالات متداول


اگر پاسخ سوالتون رو اینحا پیدا نکردید با ما تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید.

آیا ممبرهایی که شما عضو میکنید ثابت میمانند یا از کانال خارج میشوند؟

ممبرهای جذب شده از طریق سرویس‌های های راکت و های پلاس هر دو ریزش طبیعی خودشون رو دارند و پس از ارائه‌ی سرویس و انجام تبلیغات، نگه‌داشتن ممبر‌ها در کانال بر عهده‌ی شما دوستان عزیز هستش که با ارائه‌ی فایل مشاوره در پکیج های‌راکت ما شما عزیزان رو در انجام این پروسه یاری کردیمو آموزش‌های لازم رو خدمتتون ارائه کردیم. در سرویس های‌وات هم همونطوری که توضیح داده شده، ممبرها از روش اجباری وارد شدند و ریزش این سرویس به علت اینکه بهتمایل ممبرها به بودن و نبودنشون بستگی داره، اصلا تضمین شده نیست.

دلیل خارج شدن ممبرها از کانال من چیست؟

دلایل مختلف و زیادی برای ریزش اعضای کانال ها وجود دارد. کیفیت محتوا، تعداد پست ها در روز، تایم پست گذاری، موضوع کانال و … میتواند در شدت ریزش کانال شما دخیل باشد. در لینک روبه رو یک مقاله چند خطی درباره نحوه پست گذاری موجود میباشد که میتواند به کاهش ریزش شما کمک کند. کلیک کنید

آیا افزایش عضو اختیاری میباشد یا به اجبار؟

افزایش اعضا در دو روش “های راکت” و “های پلاس” کاملا اختیاری میباشد و خود افراد انتخاب میکنند که وارد کانال شما شوند. پس از ارسال تبلیغ، افرادی که علاقمند یا نیازمند تبلیغ شما هستند برروی تبلیغ زده و وارد کانال شما میشوند. در غیر اینصورت میتوانند تبلیغ را رد کنند. اما در روش “های وات” اعضا بدون اختیار خود و بدون اطلاع قبلی، به اجبار وارد کانال شما می شوند و به همین دلیل در این روش طبیعتا ریزش بیشتری مشاهده خواهد شد و به همین دلیل هست که قیمت این سرویس نیز پایین تر میباشد.

آیا برای یک شهر خاص امکان افزایش عضو میباشد؟

تبلیغات به صورت عمومی و بدون دسته بندی ارسال میشود ولی از آنجایی که تبلیغات به صورت اختیاری و با متن تبلیغی که شما در فرم ثبت سفارش ثبت میکنید هست، در صورتی که در متن تبلیغ خود اسم شهر یا دسته بندی خاصی را ذکر کرده باشید میتواند تاثیر داشته باشد. برای مثال میتوانید در متن تبلیغ خود ذکر کنید “ویژه اصفهانی ها” طبیعتا افرادی که از اصفهان هستند بیشتر عضو میشوند. یا “ویژه بانوان” جهت جذب اعضای خانم.

چگونه به شما اعتماد کنم؟

وب سایت ممبروان در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسای وب سایت، ممبروان جزو ۳۰۰۰ سایت برتر ایرانی نشون داده میشه که نشان از قدمت و محبوبیت ممبروان هست؛ در عین حال شما با مراجعه به وب سایت whois.net و وارد کردن آدرس وب سایت ما میتونید به تمامی اطلاعات مربوط به مالک وب سایت دسترسی داشته باشید، ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی تصویری ما در اینستاگرام، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ممبروان، هر گونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.

چرا نماد اعتماد الکترونیک ندارید؟

از مدتی پیش سایت ای نماد، از ارائه‌ی نماد الکترونیک به تمامی وب سایت‌های فعال در زمینه‌ی تبلیغات و ارائه‌ی خدمات مربوط به سوشال مدیا خودداری کرده و در حال حاضر ما و تمامی همکارانمون در این زمینه از داشتن نماد الکترونیک بهره‌مند نیستیم و در صورتی که هر یک از همکاران نماد الکترونیک رو در وب سایتشون ارائه کردن؛ عزیزان،  لطفا ابتدا از صحت حقیقی بودن نماد اطلاعات کسب کنید و پس از اون اقدام به همکاری نمایید.

دفتر شما کجاست؟؟

دفتر ما در تهران خیابان دکتر فاطمی، خیابان رهی معیری، انتهای بن بست کامران (بن بست اول سمت چپ)، پلاک ۵، طبقه‌ی اول، واحد ۱، مستقر هستش.

امکان ملاقات حضوری هست؟

بله. در صورت تمایل به ملاقات با ما با استفاده از یکی از راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید تا با هماهنگی پذیرای حضور گرمتون باشیم.

مزیت ممبروان

چرا ممبروان را انتخاب کنم؟


لطفا سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.

۵۱۷۴+

کانال را تبلیغ کردیم

۱۲۷۳۸+

نفر را مشاوره کردیم

۶+

سال تجربه تبلیغات اینترنتی...
...
...
نظرات شما

مشتریان ممبروان چه میگویند؟!


به چند هزار مشتری راضی ممبروان بپیوندید و شماهم نظر خود را ثبت کنید. ارسال نظر

همون موقع که تلفن رو برداشتم و با کارشناستون تماس گرفتم، مصمم شدم که باید با ممبروان کار کنم. بسیار خوش برخورد و باسواد هستند. از نتیجه این تصمیمم بسیار راضی و خوشحالم.

مریم امیری
مریم امیری
@maryami

۳ ساله که مشتری ممبروان هستم. تا حالا نا امید نکردن منو بچه های ممبروان و مطمئنم که این اتفاق نخواهد افتاد. درآمدم از کانال تلگرامم رو مدیون تیم حرفه ای ممبروان هستم.

حسین شمس
حسین شمس
@shamsoft

رزومه تصویری ممبروان را در اینستاگرام ما دنبال کنید

فرشته های نجات

تیم ممبروان


با تیم کوچک ما که کارهای بزرگ میکنن آشنا بشید.

علی فهمیده
علی فهمیده موسس و مدیر عامل

مهدی پورریاحی
مهدی پورریاحی کارشناس و پشتیبان فروش

سارا یزدانی
سارا یزدانی سرپرست پشتیبانی مشتریان

پیام شما ارسال شد. در اسرع وقت توسط کارشناسان ممبروان پاسخ به ایمیل شما ارسال می شود.

با ما تماس بگیرید یا به ما سر بزنید. سعی میکنیم شنبه تا ۵ شنبه، تمام تماس هایی که از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر گرفته میشه رو پاسخگو باشیم.

برای ملاقات حضوری حتما هماهنگی قبلی انجام بدید.


تهران، خیابان فاطمی، روبروی سازمان آب، خیابان رهی معیری، انتهای بن بست کامران، پلاک ۵، واحد ۱

E: info@member1.ir
P: ۰۲۱۴۳۸۴۴۲۶۴

۸٪ تخفیف همین الان در ایمیلتون


با ثبت ایمیلتون در زیر، کد تخفیف ۸٪ برای ثبت اولین سفارشتون دریافت نمایید.