تبلیغات در تلگرام

چرا باید تبلیغات در تلگرام را در عید نوروز انجام بدیم؟

با سلام خدمت همراهان گرامی آکادمی ممبروان، امروز میخوایم درباره باور غلط خیلی از کسب و کارها در باره اینکه تبلیغات در تلگرام، در عید نوروز جواب نمیده و باید بعد از تعطیلات تبلیغات تلگرام انجام بدیم صحبت کنیم.

خیلی از افراد با دلایل زیر، از تبلیغات در تلگرام، پرهیز میکنند:

  • در عید نوروز مردم مسافرت هستند و تلگرام چک نمیکنند
  • در عید نوروز، افراد در تعطیلات به سر میبرند و تبلیغات تلگرام ما بی فایده می شود
  • هیچکس در عید تبلیغات نمیکند . چرا ما تبلیغات کنیم؟
  • و …

تبلیغات در تلگرام

اما باید برای تبلیغات در تلگرام، موارد زیر رو هم در نظر بگیرید:

  • در عید نوروز، اکثریت صاحبین کسب و کار، همین تفکر رو دارن و تبلیغات تلگرام انجام نمیدن، بنابراین رقبای شما، میدان رو خالی گذاشتن برای شما و اگر شما تبلیغات تلگرام انجام بدید بیشتر دیده میشه.
  • در عید نوروز، طبق تجربه، اکثر افراد حتی فعال تر هم هستند، حداقل برای به اشتراک گذاشتن تصاویر سفرشون هم که شده، به تلگرام سر میزنند و همین حین ممکنه تبلیغات تلگرام شما رو هم مشاهده کنن.
  • جای تبلیغات در عید نوروز خالیه، تمامی کسب و کار ها قبل از سال تحویل، تبلیغات شدیدی انجام میدن و دقیقا بعد از سال تحویل، تبلیغات در تلگرام رو رها میکنن. اگر شما هم مثل بقیه صاحبین کسب و کار فکر کنید، با هزینه بسیار زیاد، قبل از سال تحویل تمام بودجه خودتون رو صرف میکنید و مابقی تبلیغاتتون رو برای بعد از تعطیلات میزارید. اما دقیقا زمانی که کسی انتظار تبلیغات ندارد، شما تبلیغاتتون رو در تلگرام منتشر میکنید و باعث میشه بیشتر افرادی که وارد تلگرام میشن اون تبلیغ رو ببینن.

برای مشاوره تبلیغات در تلگرام، با تلفن ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ الی ۶ و یا تلگرام @member1_help با شماره ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶ تماس بگیرید. (در تعطیلات نوروز، تماس تلفنی از تاریه ۷ فروردین به بعد، به غیر از ۱۳ام قابل انجام میباشد.)

برای شروع تبلیغات در تلگرام کلیک کنید

برای افزایش ممبر واقعی تلگرام کلیک کنید

خرید ممبر واقعی تلگرام

معرفی سرویس افزایش ممبر واقعی تلگرام “های راکت”

این بار با شما عزیزان هستیم تا به بررسی پکیج افزایش عضو واقعی تلگرام “های راکت” بپردازیم که به صورت ترکیبی از دو سرویس نوتیفیکیشن دیالوگی و پاپ‌آپ تقدیم حضورتون میشه.

Read more

تبلیغات انبوه تلگرام

چگونه با ارسال انبوه تبلیغات تلگرام، جامعه هدف خود را گسترش دهیم

سلام به دوستان و همراهان همیشگی ممبروان.

امروز در خدمتتون هستیم تا سرویس جدیدی از سرویسای ممبروان رو خدمتتون معرفی کنیم. سرویسی که میتونه تحولی در ارتقای کسب و کارتون در استفاده درآمدزا از تبلیغات تلگرام باشه.

Read more

تبلیغات در تلگرام به روش بازدیدی یا گسترده

تبلیغات بازدیدی یا گسترده تلگرام؛ بررسی، راهکار، اقدام

با سلام خدمت همراهان دوستانی که اخیرا به ما پیوستن | ممبروان ارائه دهنده خدمات تبلیغات در تلگرام

مقدمه تبلیغات در تلگرام:

امروز با شما هستیم تا به معرفی شیوه‌ی تبلیغات تلگرامی یا به عبارتی تبلیغ در کانال‌های تلگرام که بیشتر با لفظ تبلیغات بازدیدی یا تبلیغات گسترده تلگرام شناخته میشن بپردازیم. Read more

بررسی اپلیکیشن سروش

بررسی کامل پیامرسان سروش (جایگزین مناسب تلگرام)

پیامرسان سروش، در حال حاضر با داشتن بالای ۵۰۰ هزار نصب در بازار، پرطرفدار ترین پیامرسان ایرانی شناخته می شود. در این مقاله میخوایم بررسی کنیم ببینیم چه عواملی باعث شده که این پیامرسان، محبوب ترین در نوع خود باشد و چرا بعضی افراد، سروش را جایگزین تلگرام معرفی کرده اند.

Read more

پیام‌رسان جایگزین تلگرام

فاکتور های اساسی برای جایگزین کردن تلگرام توسط مردم

با فیلتر شدن تلگرام، بسیاری از افراد به فکر پیدا کردن جایگزین برای این پیامرسان هستند. عمده کاربران به چند نکته مهم در انتخاب پیام‌رسان جایگزین، توجه می‌کنند که قابل تأمل است: (زمان موزد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه)

Read more

فیلتر تلگرام و ضرر کسب و کارهای اینترنتی

💸 فیلتر تلگرام و ضرر حداقل ۴۰۰ میلیارد تومانی کسب و کارهای ایرانی!

در این مقاله بررسی کردیم که با فرض فیلتر شدن تلگرام، کسب و کار های ایرانی که بسیاری از درآمد آن ها مبتنی بر تلگرام است، چقد لطمه وارد خواهد کرد. زمان حدودی برای مطالعه این مقاله: ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه

Read more

بررسی پیام‌رسان بله جایگزین تلگرام

بررسی کامل اپلیکیشن بله (جایگزین تلگرام؟)

🏦 تحت نظارت بانک مرکزی
این شعار پیام‌رسان بله، یا همان کپی بومی شده تلگرام است.

در این مقاله همراه ما باشید تا بررسی کاملی از اپلیکیشن بله داشته باشیم و ببینیم آیا میتواند جایگزین مناسبی برای تلگرام باشد یا نه؟

Read more

تلگرام قطع شد

تلگرام فیلتر شد؟! گزارش اختصاصی ممبروان از فیلترینگ

آیا واقعا تلگرام فیلتر شد یا این قطع شدن تلگرام فقط یک مسئله موقتی هست که به زودی رفع خواهد شد؟ این موضوع را در این پست از آکادمی ممبروان کامل بررسی خواهیم کرد.

Read more

خطا در بازدید اخیر تلگرام

چرا آخرین بازدید اعضای کانالم غیر‌عادیه؟

دوستان سلام،

امیدوارم حالتون خوب باشه، امروز میخوایم به مشکلی اشاره کنیم که در سرویس‌های متعددی دیده شده و برای پاسخگویی به سوالی که ممکنه برای هر یک از مشتریان عزیزمون، حتی شما پیش بیاد، این مقاله رو تهیه کردیم و در اختیارتون گذاشتیم.

Read more