به ممبروان خوش آمدید

ممبروان، یکی از وبسایت های زیر مجموعه اینستاسازان میباشد که به صورت تخصصی در حال فعالیت در زمینه خدمات تلگرام میباشد. این سایت در سال ۹۵ راه اندازی شده و تا به حال مفتخر است که بیش از ۵۰۰ سفارش موفق طی این مدت به ثبت رسانیده.
خدماتی که ممبروان ارائه میدهد:

  • افزایش عضو واقعی کانال تلگرام با استفاده از تبلیغات هدفمند
  • افزایش عضو غیر واقعی و مجازی کانال تلگرام (جهت افزایش اعتبار کانال)
  • افزایش بازدید پست های کانال (جهت افزایش اعتبار کانال یا مسابقات تلگرامی)

ممبروان چیست؟!

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت کانال های تلگرام این وبسایت را راه اندازی کردیم. در ممبروان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک کانال معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
عضوهایی که ما برای کانال شما جذب می‌کنیم، تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. ما از تبلیغات هدفمند در اپلیکیشن های محبوب برای افزایش عضو شما استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی تلگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت کانال شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.
سایت ممبروان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی پکیج‌های سایت ممبروان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح عضو و بازدیدهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.

خدمات ما

افزایش عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام 100
افزایش عضو غیر واقعی و فیک کانال تلگرام 100
افزایش بازدید پست کانال تلگرام 100

با تیم ما آشنا شوید

علی فهمیده
علی فهمیدهمدیر ممبروان
او مدیریت، سرپرستی تیم و کنترل نیازهای این مجموعه را به عهده دارد. او همچنین در بخش فروش فعالیت دارد.
غزل فهمیده
غزل فهمیدهسرپرست بخش فروش
او به عنوان سرپرست فروش، گسترش فروش سرویس و ارتباط با مشتریان و همچنین مشاوره درباره سرویس را به عهده دارد. وی همچنین صاحب امتیاز نماد سایت میباشد.
نازنین رئوفی
نازنین رئوفیپشتیبانی
او در بخش پشتیبانی، نظارت بر سرویس، حل موضوع های مربوط به سرویس و ارتباط با مشتریان را به عهده دارد.