درباره ما

/درباره ما
درباره ما 2017-09-09T11:31:59+00:00

به ممبروان خوش آمدید

ممبروان به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات تلگرام از جمله تبلیغات و تولید محتوا فعال می باشد. حیطه اصلی فعالیت این شرکت افزایش دنبال کنندگان، محبوبیت و فروش از طریق تبلیغات تلگرامی میباشد. این سایت در اواخر سال ۹۴ راه اندازی شد و تا به حال مفتخر است که بیش از ۳۰۰۰ سفارش موفق طی این مدت به ثبت رسانیده.

ممبروان چیست؟!

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت کانال های تلگرام این وبسایت را راه اندازی کردیم. در ممبروان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک کانال معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
ممبروان در تمامی سرویس هایی که ارائه میدهد، برروی واقعی بودن، فعال بودن اعضا، هدفمندی و اخلاقی بودن تبلیغات تاکید دارد تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی تلگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت کانال شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.
سایت ممبروان دارای نماد اعتماد از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی میباشد. طبق رتبه بندی سایت مرجع الکسا، حزو ۳ هزار سایت برتر ایران میباشد. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی سرویس های سایت ممبروان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و پشتیبانی صحیح ممبروان میباشد. شعار پشتیبانی ممبروان : اگر نمیتونی برای یک سرویس ضمانت بدی، بهتره کلا اون سرویسو ارائه نکنی!

خدمات ما

افزایش عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام 100
تبلیغات گسترده و هدفمند در تلگرام 100
مشاوره تخصصی اداره کانال و تدوین استراتژی 100

با تیم ما آشنا شوید

علی فهمیده
علی فهمیدهمدیر ممبروان
او مدیریت، سرپرستی تیم و کنترل نیازهای این مجموعه را به عهده دارد. او همچنین در بخش فروش فعالیت دارد.
مهدی پورریاحی
مهدی پورریاحیکارشناس پشتیبانی فروش
او به عنوان سرپرست فروش، گسترش فروش سرویس و ارتباط با مشتریان و همچنین مشاوره درباره سرویس را به عهده دارد.
نازنین رئوفی
نازنین رئوفیبازاریابی محتوا
او در بخش بازاریابی محتوا و بازاریابی اینترتی خدمات ممبروان فعالیت دارد.
۸٪ تخفیف همین الان در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۸ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
(این صفحه فقط یکبار نمایش داده میشود)
اطلاعات شما نزد ممبروان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
میلاد امام رضا (ع)
تا ساعت ۱۱:۵۹ دقیقه امشب، با هر خرید، ۲۰٪ بیشتر دریافت کنید. یعنی با خرید هزار ممبر تلگرام، ‍۱۲۰۰ ممبر دریافت خواهید کرد.