سلام به دوستان و همراهان همیشگی ممبروان.

امروز در خدمتتون هستیم تا سرویس جدیدی از سرویسای ممبروان رو خدمتتون معرفی کنیم. سرویسی که میتونه تحولی در ارتقای کسب و کارتون در استفاده درآمدزا از تبلیغات تلگرام باشه.

تبلیغات انبوه تلگرام

اگر از تلگرام در زمینه‌ی درآمدزایی استفاده میکنید و یا دنبال این هستید که مخاطبینتون رو با هدفمندی بیشتر افزایش بدید و یک قدم به جامعه‌ی مخاطبینِ هدفتون نزدیک تر بشید؛ تیم ممبروان با افتخار سرویس جدیدی در زمینه تبلیغات تلگرام رو خدمتتون معرفی می‌کنه که میتونید با استفاده از اون جامعه‌ی هدف کسب و کارتون در تلگرام رو به سبک دقیقتری جذب کنید، چرا که در تلگرام نمیتونید اطلاعات شخصی افراد همچون محل استقرار، زمینه‌ی کسب و کار و یا منطقه‌ی استقرارشون در شهر یا کلان‌شهر موردنظر رو مورد بررسی قرار بدید.

سرویس تبلیغات در تلگرام ارسال منطقه‌ای به این صورت خواهد بود که در اون، پیام تبلیغاتی شما به منطقه یا صنف کاری موردنظر شما عزیزان یا شماره های موبایلی که خودتون در اختیار ما قرار میدید، ارسال میشه که اگر کسب و کار شما واقع در تهران باشه، قادر به انتخاب منطقه‌ی موردنظر در تهران رو هم در استفاده از این سرویس خواهید داشت.

شیوه‌ی انجام کار تبلیغات انبوه تلگرام:

شما عزیزان با طراحی بنر تبلیغاتیتون در قالب عکس، ویدئو، گیف و متن تبلیغاتیتون (بدون محدودیت حجمی)، یک روز پیش زمانی که انتظار انجام سرویس را دارید، برای تیم ممبروان ارسال میکنید تا واحد پشتیبانی قادر به هماهنگی تبلیغات با واحد اجرایی باشند و سرویس تبلیغات در تلگرام شما عزیزان رو برای روز بعد رزرو کنند. پس از انجام کار، گزارش کامل از شماره‌هایی که تبلیغات شما روی پی‌وی شخصی اکانت تلگرامشون ارسال شده، در قالب فایل متنی در اختیار شما عزیزان قرار میگیره.

هزینه تبلیغات در تلگرام به صورت انبوه چقدر است؟

این نوع از تبلیغات تلگرام به صورت انحصاری توسط ممبروان ارائه می شود و تعرفه آن به ازای هر ارسال برای شماره ای که تلگرام روی آن نصب باشد، مبلغ ۳۰ تومان میباشد. حداقل میزان سفارش ۱۰ هزار ارسال میباشد که حداقل مبلغ را برای شروع به ۳۰۰ هزارتومان میرساند.

چگونه این مدل از تبلیغات تلگرام را تهیه کنم؟

برای انجام این کار از منوی خدمات بالای سایت، گزینه تبلیغات در تلگرام را انتخاب کنید. صفحه توضیحات تبلیغات تلگرام برای شما باز می شود. ۲ مدل تبلیغات در تلگرام توسط سایت ممبروان انجام میشه که مدل دوم، تبلیغات انبوه تلگرام میباشد. با کلیک روی توضیحات اون، صفحه ثبت سفارش باز  میشه که میتونید به ترتیب مراحل رو طی کنید تا تبلیغات تلگرام خودتون رو رزرو کنید. و فقط منتظر باشید تا برای هماهنگی سفارش با شما تماس حاصل بشه.

پیشنهاد میشه پیش از استفاده از سرویس تبلیغات انبوه تلگرام، مشاوره‌ای رایگان با اعضای تیم ممبروان داشته باشید تا با آگاهی کامل به استفاده از سرویس موردنظر بپردازید.

☎️ 02188980215-6
📱 09366837686

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *