این بار با شما عزیزان هستیم تا به بررسی پکیج افزایش عضو واقعی تلگرام “های راکت” بپردازیم که به صورت ترکیبی از دو سرویس نوتیفیکیشن دیالوگی و پاپ‌آپ تقدیم حضورتون میشه.

چرا بهترین روش افزایش ممبر واقعی تلگرام ، پکیج “های راکت” میباشد؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و همراهان ممبروان؛

در این پکیج به تعداد مورد نظری که شما در وب سایت ثبت سفارش کردید، از طریق سرویس پاپ‌آپ، به جذب ممبر واقعی برای کانالتون پرداخته میشه و به تعداد مورد نظر با ضریب صد هزار، نوتیفیکیشن دیالوگی براتون ارسال میشه تا بالاترین بازخورد مورد نظر رو از جذب ممبر حقیقی تلگرام از طریق این تبلیغات داشته باشید.

خرید ممبر واقعی تلگرام

مثال خرید ممبر واقعی تلگرام از طریق پکیج “های راکت”

در صورتی که پکیج “های راکت” رو برای جذب هزار ممبر واقعی تلگرام تهیه کنید، تعداد هزار ممبر واقعی از طریق سرویس پاپ‌آپ برای کانال شما دریافت میشه و صد هزار نوتیفیکیشن دیالوگی هم برای افراد دیگری ارسال می شود که با دیدن عکس و متن تبلیغاتی کانال شما (مانند یک تراکت الکترونیکی) تبلیغات تلگرامی شما را مشاهده میکنند که ممکن است حتی جذب کانال شما شوند، از شما خرید کنند یا تماس بگیرند.

تبلیغات تلگرام از طریق نوتیفیکیشن دیالوگی چیست؟

نوتیفیکیشن دیالوگی نوعی از تبلیغات موبایلی هست که در اون از عکس و متن تیلیغاتی شما استفاده میشه تا کانال تلگرام شما رو به افراد مختلف معرفی کنه،کاربرانی که این تبلیغ را مشاهده میکنند این امکان رو دارا هستند تا با کلیک روی تبلیغات شما، در کانال عضو شوند بنابراین میتوان انتظار داشت که بیش از هزار نفر به کانال شما عضو بشن. این پکیج به عنوان قدرتمندترین پکیج ممکن با هدف جذب ممبر واقعی تلگرام تدارک دیده شده تا شما عزیزان بالاترین بازخورد رو در استفاده از این پکیج داشته باشید.

لطفا در نظر داشته باشید در این سرویس تبلیغات شما برای افراد تکراری فرستاده نمیشه چرا که ممبروان با در دست داشتن جامعه‌ی آماری بالغ بر 8 میلیون نفر تضمین ارسال تبلیغات به اشخاص منحصر به فرد و یونیک رو می‌کنه.

نمونه تصاویر تبلیغات نوتیفیکیشن دیالوگی

نمونه افزایش ممبر تلگرام نمونه افزایش ممبر تلگرام نمونه افزایش ممبر تلگرام

پکیج افزایش ممبر واقعی “های‌راکت” چه امکانات دیگری دارد؟

خبر بسیار خوب این است که شما نه تنها به ممبر واقعی تلگرام دست پیدا میکنید و به افراد جدید معرفی خواهید شد، بلکه یک فایل مشاوره ۲۲ دقیقه ای در زمینه ارتقا سطح کانال تلگرامی از نظر محتوایی و همچنین مدیریتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این فایل مشاوره ای به صورت جداگانه ۴۸ هزارتومان قیمت دارد که شما با خرید این پکیج، این فایل ویدئویی را به صورت رایگان در اختیار خواهید داشت.

چرا بهترین روش سرمایه گذاری در تلگرام، این روش است؟

پکیج افزایش ممبر واقعی “های راکت” از ۳ محصول تشکیل شده است که طی یک مثال برای افزایش هزار عضو واقعی تلگرام قیمت جداگانه هر کدام رو خدمتتون عرض میکنم تا به صرفه بودن و مناسب بودن قیمت این سرویس برای شما شفاف باشد.

برای مثال، پکیج هزار ممبر از این روش، از ۱۰۰۰ ممبر به روش پاپ‌آپ با قیمت ۹۹ هزارتومان‌، ۱۰۰ هزار نوتیفیکیشن دیالوگی با قیمت ۲۰۰ هزارتومان، و یک فایل مشاوره به ارزش ۴۸ هزارتومان تشکیل شده است. مجموع مبالغ ذکر شده برابر است با 347,000 تومان. اما.. 👇👇

👈 به دلیل منابع قدرتمند ممبروان و انجام صحیح این کار با حداکثر بازدهی، مبلغی که ممبروان برای این سرویس در نظر گرفته است 347,000 تومان نیست!! این پکیج کامل و فوق العاده فقط با قیمت 229 هزارتومان قابل تهیه میباشد.

برای تهیه این سرویس برروی لینک زیر کلیک کرده، پکیج “های راکت” رو پیدا کنید و برروی دکمه “تعرفه و ثبت سفارش” کلیک کنید و مراحل رو تا پاپان ادامه بدید.

👈خرید ممبر واقعی تلگرام در ممبروان👉

امید است که این اطلاعات نیاز شما عزیزان رو در استفاده از خدمات ممبروان در راستای افزایش ممبر واقعی تلگرام رفع کرده باشه و تا حد ممکن پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده باشه.

درصورت داشتن هرگونه سوال، مشاوره‌ رایگان با اعضای تیم ممبروان را در اختیار دارید.

☎️ ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵-۶
📱 ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶

به امید موفقیت روزافزون همه‌ی شما عزیزان

مهدی پورریاحی – علی فهمیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *