با سلام خدمت همراهان گرامی آکادمی ممبروان، امروز میخوایم درباره باور غلط خیلی از کسب و کارها در باره اینکه تبلیغات در تلگرام، در عید نوروز جواب نمیده و باید بعد از تعطیلات تبلیغات تلگرام انجام بدیم صحبت کنیم.

خیلی از افراد با دلایل زیر، از تبلیغات در تلگرام، پرهیز میکنند:

  • در عید نوروز مردم مسافرت هستند و تلگرام چک نمیکنند
  • در عید نوروز، افراد در تعطیلات به سر میبرند و تبلیغات تلگرام ما بی فایده می شود
  • هیچکس در عید تبلیغات نمیکند . چرا ما تبلیغات کنیم؟
  • و …

تبلیغات در تلگرام

اما باید برای تبلیغات در تلگرام، موارد زیر رو هم در نظر بگیرید:

  • در عید نوروز، اکثریت صاحبین کسب و کار، همین تفکر رو دارن و تبلیغات تلگرام انجام نمیدن، بنابراین رقبای شما، میدان رو خالی گذاشتن برای شما و اگر شما تبلیغات تلگرام انجام بدید بیشتر دیده میشه.
  • در عید نوروز، طبق تجربه، اکثر افراد حتی فعال تر هم هستند، حداقل برای به اشتراک گذاشتن تصاویر سفرشون هم که شده، به تلگرام سر میزنند و همین حین ممکنه تبلیغات تلگرام شما رو هم مشاهده کنن.
  • جای تبلیغات در عید نوروز خالیه، تمامی کسب و کار ها قبل از سال تحویل، تبلیغات شدیدی انجام میدن و دقیقا بعد از سال تحویل، تبلیغات در تلگرام رو رها میکنن. اگر شما هم مثل بقیه صاحبین کسب و کار فکر کنید، با هزینه بسیار زیاد، قبل از سال تحویل تمام بودجه خودتون رو صرف میکنید و مابقی تبلیغاتتون رو برای بعد از تعطیلات میزارید. اما دقیقا زمانی که کسی انتظار تبلیغات ندارد، شما تبلیغاتتون رو در تلگرام منتشر میکنید و باعث میشه بیشتر افرادی که وارد تلگرام میشن اون تبلیغ رو ببینن.

برای مشاوره تبلیغات در تلگرام، با تلفن 02188980215 الی 6 و یا تلگرام @member1_help با شماره 09366837686 تماس بگیرید. (در تعطیلات نوروز، تماس تلفنی از تاریه ۷ فروردین به بعد، به غیر از ۱۳ام قابل انجام میباشد.)

برای شروع تبلیغات در تلگرام کلیک کنید

برای افزایش ممبر واقعی تلگرام کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *