درباره ممبروان

درباره ماموریت و خدمات ما بیشتر بدانید و با تیم ما آشنا بشید.

ماموریت ما

ممبروان به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات تبلیغات در تلگرام، افزایش اعضای حقیقی و واقعی و تولید محتوا فعال می باشد. حیطه اصلی فعالیت این شرکت افزایش دنبال کنندگان، محبوبیت و فروش از طریق تبلیغات تلگرامی میباشد. این سایت در اواخر سال ۹۴ راه اندازی شد و تا به حال مفتخر است که بیش از ۵۵۰۰ سفارش موفق طی این مدت به ثبت رسانیده.


ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت کانال های تلگرام این وبسایت را راه اندازی کردیم. در ممبروان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک کانال معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم.

ممبروان در تمامی سرویس هایی که ارائه میدهد، برروی واقعی بودن، فعال بودن اعضا، هدفمندی و اخلاقی بودن تبلیغات تاکید دارد تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی تلگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت کانال شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.

سایت ممبروان دارای نماد اعتماد از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی میباشد. طبق رتبه بندی سایت مرجع الکسا، جزو ۳ هزار سایت برتر ایران میباشد. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.

تمامی سرویس های سایت ممبروان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و پشتیبانی صحیح ممبروان میباشد. شعار پشتیبانی ممبروان : اگر نمیتونی برای یک سرویس ضمانت بدی، بهتره کلا اون سرویسو ارائه نکنی!

...
چه چیزی پیشنهاد میدهیم

خدمات ممبروان


ما برای خدماتی که ارائه میکنیم بسیار هیجان داریم و بهشون افتخار میکنیم. افزایش محبوبیت فروش از طریق تلگرام خیلی راحت تر از قبل شده.

افزایش عضو واقعی با پکیج “های راکت”

در این روش با ارسال متن و عکس معرفی کانال شما، افراد از وجود کانال شما با خبر خواهند شد و در صورتی که علاقه یا نیازی به کانال شما داشته باشند به عضویت کانال شما در می آیند.

افزایش عضو واقعی با پکیج “های پلاس”

در این روش ، افراد اسم کانال شما را مشاهده خواهند کرد و درصورتی که کانال شما برایشان جذاب باشد یا نیازی به آن داشته باشند، انتخاب میکنند که به عضویت کانال شما در آیند.

افزایش عضو از طریق پکیج “های وات”

در این روش افرادی که به کانال اضافه می شوند، از این موضوع خبری ندارند و پس از اینکه اولین پست را در کانال خود منتشر کردید، متوجه شده و در صورتی که نیازی به این کانال نداشته باشند از آن خارج میشوند و در غیر اینصورت در آن میمانند.

تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام

تبلیغات کانال شما در کانال های بزرگ و پرمخاطب ایران با دسته بندی های مختلف منتشر می شود و تبلیغ شما به افراد مختلف در جامعه هدف مشخص شده به نمایش در می آید.

مشاوره تخصصی در زمینه ارتقاء سطح کانال

در قسمت مشاوره ممبروان، به شما نحوه استاندارد سازی کانال در جهت نگهداری هر چه بیشتر اعضا و دریافت بیشترین بازدهی نسبت به تبلیغات و جذب درآمد از طریق اعضای کانال اشاره می شود.

پشتیبانی دائمی برروی سرویس ها

کارشناس پشتیبانی ممبروان، هر روز در کنار شماست و شما را در مسیر شناساندن کانالتان به جامعه هدفش همراهی میکند تا به نتیجه مد نظرتان برسید و دنبال کننده هایی وفادار جذب کنید.

تیم ممبروان

ما که هستیم


با تیمی که در حال تلاش هست تا پشتیبانی مشتریان رو براتون راحت تر کنه آشنا بشید.

علی فهمیده
علی فهمیده موسس و مدیر عامل

مهدی پورریاحی
مهدی پورریاحی کارشناس و پشتیبان فروش

سارا یزدانی
سارا یزدانی سرپرست پشتیبانی مشتریان